| schlau a întrebat:

Cum descarc un fisier video(in format mp3) de pe youtube.Am incercat cu youtube downoalder si nu a mers.

Răspuns Câştigător
| cristinela_1018 a răspuns:

Descarca-ti programul Real Player si apoi poti descarca oricand videoclipuri de pe you tube.

4 răspunsuri:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai nu stiu ca mie mi le downloadeaza fara clip! ma rog! acelea pe care le downloadez de pe you tube nu imi merg pe tell[tellu gaseste ceva video cu grafica prea mare sau ceva]si eu sincer le caut pe www.fisierulmeu.ro si le downloadez de acolo apoi le incarc pe tell sau pe mp3! incearca mie asa imi merge!

Succes!

Funda? :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci pe www.savetube.com si acolo bagi linkul de pe youtube ii dai pe mp3 si selectezi calitatea si dupa aia o descarci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MP3 este un format audio si nu video, iar daca vrei sa descarci doar melodia din un video de pe youtube poti folosi acest program http://www.panalu.net/2010/09/descarca-gratis-muzica-in-format-mp3.html gratuit super rapid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarca programul mp3 rocket si scrie youtube unde scrie mp3 si cand vrei sa dowloadzi dai dauluad pe muzica si dai un de scrie dowload mp
3 mp4