| PamPamPam0123 a întrebat:

cum schimb formatul unui fisier video facut cu avs video editor? am facut un video cu acest format si am incercat sa il bag pe youtube dar nu a mers.Cum as putea schimba formatul intr-unul care sa mearga? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Incearca cu un program de conversie video.
http://www.any-video-converter.com/products/for_video_free/

Succes!

| PamPamPam0123 explică (pentru Lumine):

Imi poti explica si cam ce trebuie sa fac? Nu prea le am cu din asteathinking

| Lumine a răspuns (pentru PamPamPam0123):

Buna!
Pai, dupa ce ti-ai pus un video alegi format-ul in care vrei sa-l convertesti si dai pe convert. Uite un tutorial daca mai ai nevoie :
http://www.youtube.com/watch?v=Al4WVqNmmj8

| PamPamPam0123 explică (pentru Lumine):

Multumesc pentru tutorial dar e o mica problema.Cand vreau sa pun video-ul respectiv nu-mi apare acel video, dar el este acolo.

| thelord325 a răspuns:

Asculta..deci dupa ce ai editat..videoclipul apasa produce si acolo ii dai next->alegi ce format vrei as fie si cum vrei sa fie videoclipul si cam atat(FUNDA TE ROG) big grin