| ccrank a întrebat:

Cum distrug phsihologic o persoana?

8 răspunsuri:
| jvEcu a răspuns:

O enervezi la maxim pana te bate.

Răspuns utilizator avertizat
| Hombre a răspuns:

Pupa-i fundu de trei ori pe zi, are sa o doara capu'.

| Alien a răspuns:

Hmmm.
Gandesti diabolic.
Sa-ti rezerv si tie un loc in IAD?

| pinkpupix a răspuns:

Ai planuri mari, dar nu am de gand sa-ti dau vreo idee straight face

| Ayna a răspuns:

Prin indiferenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei un os de liliac, si o bucata de mata neagra, un craniu de porunghel, merji noaptea pe luna plina pan la o raspantie de carari, si le fierbi impreuna, dansand in jurul vasului in chelea goala, cantand; ahe, ahe, ahe ahe, dand din maini, si boscorodind din gura ce vrei sa i se intample persoanei respective.cand vine roua dimineata, te speli bine pe ochi cu roua, ca sa nu cada blestemul pe tine, si mergi inapoi, dar atentie; prima baba care o intalnesti in cale trebuie sa o pupi.ca sa se indeplineasca ce vrei. daca are si un neg doi in barbie si nasul coroiat, si mai bine.

| Darkus a răspuns:

O poti face prin indiferenta, batandu-ti joc de el sau facand-dui cei mai buni prieteni ai lui dusmani. sper ca ti-am fost ajutor.