| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cartea Moștenirea ucigașă de Gareth P. Jones? Merita citita?

5 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Mie nu prea mi-a placut... Am citit primele 50 de pagini cred, si apoi m-am plictisit si nu am mai citit-o. Dar, acum, depinde de ce iti place. Am colege carora le-a placut foarte mult:S Sper ca te-am ajutat.

| RainOfColors a răspuns:

Sa te grabesti, ca funda trebuie sa o dai in 5 zile laughing

| ColorBubbles a răspuns:

Ok.mersi...totusi am s-o citesc, si dacaa nu-mi place iti dau funda laughing

| ColorBubbles a răspuns:

Ok, incerc laughing

| AnaBonteanu a răspuns:

Cartea e super. Cel putin mie mi-a placut mult, si mi-ar fi placut sa fie si un al doi-lea volum. happy