| Vernusio a întrebat:

Cum e cu chimia la postliceala de asistent de farmacie? Vreau sa stiu :Se ia de la 0 totul? Sau cat e de grea chimia acolo? Se pune mare accent pe chimie la aceasta postliceala? Din cate am inteles se fac 2 ore de chimie pe saptamana.E adevarat? Cat de mult necesita chimie la asistenti de farmacie? Intreb deoarece as vrea sa dau la aceasta postliceala si nu stiu daca m-as descurca la chimie.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Uite, eu ma bucur ca nu intrebi de tatuaje. Ca sa te ajut iti dau o idee - Majoritatea scolilor au FB, cred ca primesti, si primesti si concret informatii direct de la sursa, viitorii tai colegi mai vechi in bransa.