| mihaizic a întrebat:

Cum e facultatea de istorie din Bucuresti?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E cea mai tare din țară!

| minrest a răspuns:

Vorbesti de Facultatea de Istorie din cadrul Universitatii? Foarte buna scoala, am absolvit-o si eu; inveti o Istorie moderna, nu aiureli nationaliste sau comuniste. Daca inveti bine si parcurgi bibliografia, obtii o formatie stiintifica solida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna, poti sa ajungi miliardar in dolari. Am un unchi care a terminat istorie si acum are 2 vile in California, 3 Bentley, e full de bani, umbla femeile roi dupa el si are liste mari de intalniri de afaceri.

Răspuns utilizator avertizat
| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Nu știu că n am fost niciodată lol