| DeathTheKid a întrebat:

Cum e in Alexandru Ioan Cuza(liceul)din Bucuresti? Dau funda celui/celei care imi spune mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| ZambescSiGata a răspuns:

Buna:* Este frumos dar in acelasi timp este si greubig grin. daca vrei la mate -info este destul de greupuppy dog eyes.profesori mai exigenti, materie mai greachatterbox.in rest liceul este super oklove struck.si majoritatea colegilor sunt de treababig grin

1 răspuns:
| Razu_5085 a răspuns:

Numai e ceea ce a fost. A scazut mult in ultimii 2 ani si la fel si anul asta, cred. Numai e cea fost odata in top, licee de elita.