| DianaRalu a întrebat:

Cum e la liceu la profilul SN? Dar la facutatea de medicina?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

SN? Stiinte ale Naturii adica? Daca da, atunci pot sa-ti spun ca e cel mai ok profil, cel mai echilibrat. Fiind mult mai usor ca la mate-info, ai sanse mai mari sa promovezi BAC-ul. Am terminat anul trecut un asemenea profil, deci stiu ce spun. Legat de Medicina, este cea mai dificila facultate, dupa parerea mea. Nefiind acolo, nu pot sa-ti dau mai multe informatii. Uite aici cateva:
https://medicinasubtampa.wordpress.com/2013/05/24/de-ce-e-greu-la-medicina/