| Cinevaanonimqq a întrebat:

Cum e la liceul militar? Imi poate povești cineva din experienta ei/lui?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am facut colegiul militar dar am facut Academia Trupelor de Uscat plus 24 de ani de munca in armata. Este frustrant pentru un tanar sa faca colegiul. In realitate, acum la batranete, cei ce au facut colegiul militar isi amintesc cu placere si nostalgie de acei ani. Sa nu mai punem ca libertatile sunt mai mari decat pe vremea noastra.

Răspuns utilizator avertizat