| klausiohanis a întrebat:

Cum e la mate info?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fain, dar nu pentru oricine!

| daassh a răspuns:

Ca-n vacanta, nu uita sa-ti iei prosopul, slipul si ochelarii de soare!
Nu serios, ce-i cu intrebarea asta? La ce fel de raspunsuri te astepti sa primesti? Ex. misto, fain, tare, calumea? sau?

| kyliejenner a răspuns:

Urat

| Lucică1998 a răspuns:

E chiar fain eu sunt la mate info la un liceu destul de bun si n-am niciun stres. Nu primesc multe teme, nu ne stresează prea mult profii, la romană avem o scuza ca n-o suntem mate info, de unde sa știm noi, e chiar fain.

| BlackOpal a răspuns:

Singurul profil serios din liceul meu