| cristina40225 a întrebat:

Cum este clasa a9a? grea? sunt la profil economic

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde la ce te referi, depinde de modul in care te vei acomoda cu grupul de colegi. Materia nu e grea daca ai minimul de atentie.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

O sa ti se para un pic aiurea.Profesori noi, colegi noi, scoala noua. O vreme va fi pentru acomodare... nu stiu ce sa spun la capitolul materie pentru ca nu stiu cum este la un profil economic.

| Clawd3lw a răspuns:

E usor economic...Dar conteaza de profesori si daca te tii de invatat daca nu e foarte greu si rau.

| ade291 a răspuns:

Este grea la inceput pana te acomodezi. Daca inveti, nu vei avea probleme.

| RockPassion94 a răspuns:

BunahappyEu tocmai am terminat liceul economic si-ti pot spune ca nu e grea clasa a9a,doar ca la inceput materiile ti se vor parea oarecum abstracte.Depinde cum te vei acomoda cu ele si cat de bine le vei intelege.Nu e cine stie ce, nu te stresa.Mult succes!winking

| G1A9B9Y7 a răspuns:

Salut! Clasa a9-a nu e grea, in principiu, dar depinde de liceu, de profesori etc.La inceput o sa ti se para destul de greu, dar nu te descuraja te vei acomoda destul de repede.Vei vedea ca in semestrul al doilea situatia se va imbunatati! BAFTA!