| AnaAmalia31 a întrebat:

Cum este Colegiul "Ion Luca Caragiale" din Bucuresti? happy

Răspuns Câştigător
| RebecaAnaMaria a răspuns:

Eu sunt in Caragiale happy
Mochi are dreptate happy nu te lasa sa iesi din liceu pana nu termini programulhappy doar daca te duci la cabinet iti da un bilet de acolo si te duci la directoare si dupa poti iesihappy dar sa stii ca e ok. si nu sunt nu numai copii "de bani gata" programul este numai de dimineata din a IX -a pana in a XII-a profii sunt ok.

| AnaAmalia31 explică (pentru RebecaAnaMaria):

Are ore dimineata, nu? happy

3 răspunsuri:
| Captoresque a răspuns:

E ok, după părerea mea, sora mea a terminat acolo. Cam mulți copii de bani gata. Acum în ultimul timp am auzit că a cam devenit "pușcărie" cu pază de la BGS de nu te lasă să ieși nici dacă ți-ai rupt piciorul dacă nu ai bilet de recomandare de la diriginte.

Dar în rest, cu profesorii și așa, e în regulă.

| TPUajutor a răspuns:

E mare