| LoveMadScience a întrebat:

Cum este la liceul Spiru Haret din Bucuresti? Funda si Voturikiss

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna^^
Si eu pun pe locul 2 liceul Spiru Haret din Bucuresti.De fapt, puneam.Acum am auzit numai pareri de rau asa ca ma mai gandesc.
Am auzit ca este nasol,nu inveti nimic,se cer multi bani si este un colectiv naspa in liceu(numai drogati, betivi, etc)
Nu stiu ce sa mai cred.Am auzit multe pareri de mame care spuneau ca daca ar fi sa mai aleaga odata nu ar mai alege sa`si dea copilul in Spiru Haret.