| Iiulia a întrebat:

Cum este programul de studiu la o facultate de medicina si cum sunt examenele de admitere, va rog sa-mi numai daca stiti raspundeti din surse sigure. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Nykol2804 a răspuns:

Programul difera dupa fiecare faculate in mare parte...
iar examenele sunt ok daca inveti din timp si daca iti place ceea ce faci!
am avut o colega care facea faculatea de medicina si facultatea de drept in acelasi timp si imi zicea ca examenele sunt destul de grele la medicina si ca trebuie sa inveti foarte mult, dar daca te pasioneaza si chiar iti place reusesti sa inveti foarte usor!
acum multa bafta si tie!