| Alexutzu42 a întrebat:

Cum ma pot uita la antena play fara sa dau bani?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci cont cu cardul de credit si primele 2 saptamani nu platesti nimic, trebuie doar sa ai grija sa dezactivezi contul pentru ca daca nu dupa cele 2 sapatamani ti se iau automat banii din cont

5 răspunsuri:
| Yusuke16 a răspuns:

Poti urmari aici Antena Play MPFM gratis, fara reclame sau alte incoveniente. http://www.videosmok.com/p/mpfm-aplay-online-247.html

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai 2 saptamani gratis pe urma nu ai alta varianta trebuie sa platesti

| Alexutzu42 explică (pentru suntserios):

Da unde dau sa am alea 2 saptamani gratis_

| Alexutzu42 explică (pentru suntserios):

Da unde dau sa am 2 saptamani gratuite?

| hp8510p a răspuns:

Hoggar...de la yves rocher.Cel mai bun pe care l-am avut pana acum si este si frantuzesc