| Skins97 a întrebat:

Cum merg lucrurile in facultatile de psihologie din Romania si din afara? Ce se invata si cat anume? Ce fel de avantaje si dezavantaje exista?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ce fel de intrebare e asta?
Chiar astepti un raspuns, si daca da, ce fel de raspuns?
In ce fel te-ar ajuta un raspuns la intrebarea asta?

| Skins97 explică (pentru Kaℓi):

M-ar ajuta sa ma gandesc ce pot incepe cu viitorul meu si daca este un lucru care mi s-ar potrivi ^_^

| RAY a răspuns:

Freud cate facultati a facut pana a scris teoria pshianalizei? totul e sasi placa nu unde faci facultatea

| Skins97 explică (pentru RAY):

Stiu ca uneori exista diferente in modul de studiu/ practica etc, de aceea intreb