| alexandru1andy a întrebat:

Cum ne asezam in banci la liceu. Adica avem voie sa alegem cu cine stam sau ne pune cineva

9 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Stai cum vrei. Apoi s-ar putea sa va mai mute dirginta ca sa comunicati intre voi.

| SyMy24 a răspuns:

De obicei nu sta nimeni in prima zi sa va aseze dupa catalog sau dupa ochi frumosi, deci o sa va asezati cum vreti sau cum nimeriti. Exista posibilitatea ca dupa ce va va cunoaste, dirigintele sa faca schimbari, dar daca nu faceti probleme la ore nu are de ce sa va mute.

Pa pa!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Normal,cine crezi ca sta sa te puna pe tine in banca?!
Auzi, dupa catalog, ca la gradinita.laughing
Te asezi unde doreste muschiul tau.

| nda a răspuns:

Voi va puneti cum vreti, diriginta o sa va mute cum vrea ea si voi o sa va mutati la loc asa cum vreti voi ca nu e dupa ea. happy

| ITvladutu a răspuns:

La 90% cum vreti voi (sunteti la liceu).

| ladydaianne a răspuns:

Vă așezați cum vreți voi.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Pai in prima zi cum vreti voi, iar apoi ori cum vrea dirigintele, ori dupa catalog, ori cum vreti voi.

| EdwardAlex a răspuns:

Dupa catalog happy

| LOUDER a răspuns:

La liceul meu ne astezam cum vrem noi