| yonutz96 a întrebat:

Cum pot invata limba Spaniola? Exista vreun program? daca da dati-mi link sa il descarc plss! Fundita:X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AnonymouS_7265 a răspuns:

Intra pe acest site si vei invata limba spaniola in doar 24 de zile.
http://www.limba-spaniola.info/? gclid=CPGumeWW1qkCFZYS3wodGBCVLw

| Bridge a răspuns:

E mai bine sa te inscrii la un curs de limba, pentru a-ti acumula bazele si dupa aceea va fi mai usor. In Oradea eu stiu un centru de limbi unde se poate invata limba spaniola