| alinbalog a întrebat:

Cum pot invata sa codez intr-un timp scurt?

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Programarea se invata in timp, nu chiar intr-o perioada scurta. Sunt foarte multe lucruri de invatat si este cam greu de spus faptul ca ai putea invata sa programezi intr-un timp destul de scurt. Depinde insa si de unde anume inveti. Daca participi la cursuri special facute pentru asa ceva vei invata mult mai repede decat daca ai sta sa incerci sa inveti singur de pe Internet.

1 răspuns:
| DeeaCarmen a răspuns:

Nu exista o cale rapida pentru a invata sa programezi intr-un timp scurt.