| Cozygirl a întrebat:

Cum pot sa adaug distribuție (cast) la povestea mea de pe Wattpad.? Ajutor repede.

2 răspunsuri:
| Jessicarus a răspuns:

Intri la lucrari, unde ti-ai scris povestea si in coltul din dreapta sus sunt trei puncte, pe care trebuie sa dai click. Unde scrie distributie, dai click pe adauga si apoi scrii actorii care joaca personajele din povestea ta, dar si personajele. Sper ca te-am ajutat.

| 1Delaida a răspuns:

Hei! Pentru a adauga distributie la poveste trebuie sa intri de pe calculator si dai pe un capitol oarecare apoi adaugi persoanele pe care le vrei. Spre ca ti- am fost de ajutor happy