| Clannad a întrebat:

Cum pot sa cumpar haine de pa lady popular?

Răspuns Câştigător
| cicilica a răspuns:

Te duci la mall si dai culoarea si pe urma cos cumparaturi

9 răspunsuri:
| Bubiko a răspuns:

De la mall sau de la ghicitoare.

Bubikohappy
P. S Iti cumpar eu.

| CreepyCrow a răspuns:

In partea de sus a paginii scrie,, mall,, dai acolo si iti apar diferite magazine, dai clic pe unul dintre ele, alegi haina care vrei s-o cumperi, alegi culoarea si apoi dai la obiectele mele si dai la,, cumpara,,(vezi sa ai destui banibig grin), apoi dai,, la domnisoara mea,, si acolo scrie garderoba apare, si dai clic pe ce vrei tu de ex:rochii, dai clic aolo si-ti apar in josul paginii rochiile care le-ai cumparat
succes

| Merilynne a răspuns:

Pai te duci la mall si acolo sunt niste magazine cu haine. Te uiti la haine si daca iti place ceva il cumperi(desigur daca ai bani). Este fff tare jocul.
Bafta la ales!

Funda? plzzbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa vand hainele pe care le-am cumparat?

| scumpik45 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se poate! le-ai cumparat, gata! nu le mai poti da inapoi!

Răspuns utilizator avertizat
| temani2008 a răspuns:

Te uiti in stanga si dai pe mall acolo sunt mai multe magazine de acolo cumperi e si un magazin Mistery in care platesti 100 de dolari si primesti un cadou si dupa ce alegi un magazin(in afara de mistery) ai in stanga categoriile de haine din toate magazinele

| ClauditsSa_9041 a răspuns:

Vezi ca ai undeva acolo "domnisoara mea, oras etc"dai la oras si ai colo o cladire pe care scrie "mall". dai click pe ea si ai undeva o sageata pentru a da mai incolo si ai acolo camere cu "fuste","rochii"etc si alegi ce vrei sa cumperi. dupa ce ai intrat si ai ales ce ai vrut sa cumperi, ai acolo "cos cumparaturi" si dai acolo si dai click p cumpara si gata. funda?hee hee

| pisiqtza22 a răspuns:

Scrie in partea dreapta sus mall. Te duci acolo si sunt mai multe magazine. Alegi tu ce magazin vrei de tricouri, pantaloni...etc il pui pe tine, alegi culoarea si daca iti place il cumperi.(daca ai bani). Si mai poti sa te duci tot la mall si scrie pe primul magazin ceva cu mistery. Te duci acolo si costa 100 $ si dai pe prima cutie de cadouri. Si castigi geva.
Bafta la cumparaturi!

Funda? plzzbatting eyelashes