| AvalohAlyn a întrebat:

Cum pot sa fiu că Vadim Tudor că și cultură? Ce cărți citea omul acesta admirabil?

2 răspunsuri:
| isemilia a răspuns:

Fa ce te intereseaza pe tine. Iti dai seama ca nimeni nu a facut o lista intitulata "Ce a facut Vadim Tudor toata viata.". Fiecare are pasiunile lui. E ok sa il admiri, insa e si mai ok sa fii Avaloh Alin nr 1 decat Vadim Tudor nr 2.

| Hope1992 a răspuns:

Citea ce il interesa. Esti culmea. Vezi ce te pasioneaza si citeste cartile din acel domeniu, de ce ai vrea sa imiti pe cineva, sa te inspiri poate, dar sa vrei viata altuia e o prostie. Cu siguranta sunt lucruri pe care tu le stii si el nu le cunoastea.
Vrei sa fii mai destept? Citeste tot ce iti pica pe mana, din orice poti sa inveti cevawinking