| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa mut o lista de mess intr-o alta adresa de mess pe care mi-am facut-o?

8 răspunsuri:
| Mefisto23 a răspuns:

Cand deschizi prima oara noua adresa de mail o sa iti apara Yahoo insider si o sa te intrebe Import Contact. apesi acolo si urmezi pasii!

| traficanta a răspuns:

Hmm.Nu merge no talking

| traficanta a răspuns:

Doar daca stai sa-i bagi pe rand laughing

| Toxic a răspuns:

Faci schimb de liste, in felul urmator: dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" si trimiti toata lista

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dezactivez un id

| Zara_8585 a răspuns:

Copiind toata id sau spunandule celor dp vechiul ID noua ta adresa

| ◕matza◕ a răspuns:

Poy intri in amn2 id-uri pui id nou in lista la cel vechi si trimiti de la actions>send my messenger list>select all>finish si duap dai acc la id-uri;)) si gata ca sa intri pe amn2 id-uri iti trebuie multimess care il iei dupa google http://www.google.ro/......http?/ cauti aici pentru messu care il ai tu daca ai 9 iei multimess9 daca ai 10 iei multimess 10;) success funda;;)?

| TudorAlin a răspuns:

Intri pe messenger dai la actions/send my messenger list selectezi persoanele si mai departe te descurciwinking