| YepIsSuspended a întrebat:

Cine vrea sa imi dea adresa de mess, vreau sa am cat mai multi in lista!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu vrei sa-ti dau toata lista? Ce sa te mai chinui cu cate unu'!

| Silvia a răspuns:

Ce coincidenta...eu nu stiu cum sa mai scap de eilaughing

auran
| auran a răspuns:

Si daca ai cat mai multi ce faci cu ei, ca doar nu reusesti sa vorbesti cu toti...

| YepIsSuspended explică:

Tzeapa! Nu Adaug Pe Nimeni In Listatongue.

| silvio a răspuns:

Japan_fujimori, da' vezi ca nu stiu decat japoneza big grin
... ce de treaba aveti si voi pe TPU! happy

| florar a răspuns:

Ca sa faci cu cei de pe lista... ce? ia si tu o carte de telefon, aia de capitala e mare, dar e foarte buna si Pagini Aurii.

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Start + U + U. Asa, oricine foloseste yahoo din cartierul tau, va fi adaugat automat in lista

| LuYz@ a răspuns:

Tzeapa esti un idiot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fancy_5pirit