| Kisssssss a întrebat:

Cum pot sa trag muzica pe un CD, daca nu am nero?

Răspuns Câştigător
| Andre_7309 a răspuns:

Poti sa folosesti simplu "Copy" si "Paste"(desi astea nu functioneaza mereu) sau poti sa descarci "CDBurnerXP"(eu am cel putin 2 ani de cand il folosesc si nu am avut probleme...)

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Cu Free easy burner.
Numai bine!

| Paywa a răspuns:

1.Dati click dreapta pe kit'ul/folderul/programul care vreti sa-l puneti pe CD si dati copiere(copy):

2. Dati la Unitatea CD/DvD si puneti in acea fereastra kit'ul/folderul/programul :

3. Dupa aia dati la Scrierea acestor fisiere pe CD:

4. Dati pe Next si asteptati pana cand se incarca!

| Naiky3Run4 a răspuns:

S-ar putea si cu alte programe, dar altfel nu cred ca se poate!
Incearca : CDBurnerXp
Mult Noroc!
Funda?

| Alyn1998 a răspuns:

E usor
intri in cd (cand e gol ca atunci cand ar fi plin) copiezi acolo(cu copy si paste) iar apoi scrie in stanga mai sus putin sub files edit si astea scrie write this files on cd si dai click si dupa aia e simplu

| cossminnlaur a răspuns:

Downloadezi nero, si tragi...sau pur si simplu bagi cd in pc,intri in my computer, intri pe cd, si copii melodii de unde vrei pe cd