| CSelly a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am un Lg GT400.Conectez cablul USB la calculator.Mi se vad toate melodiile dar pozele nu. Cele care mi se vad sunt denumite :"SP_A0667.JPG" si nici nu mai am folderul cu poze (stiu ca odata am dat "delete" sad ) si de atunci nu mai pot pune poze de pe telefon pe calculator dar invers da.Cum sa fac sa imi vad din nou pozele, sa pot pune poze de pe telefon pe calculator?

1 răspuns:
| Dorutu_Doru_1988 a răspuns:

DA se pot pune pozele dupa telefon pe calculator. recomandarea mea este sa schimbi windowsul deoarece ori ai achizitionat fara sa vrei, dar si un reboot la telefon, Bafta