| anonim_4396 a întrebat:

Cum rezolv asta? Am facut ceva nasol, adica am facut click dreapta pe avatarul meu si am ales obtiunea blocheaza imaginile de pe TPU.ro. Acum nu se mai vad avatarele altor oameni, nici macar unele grafice frumoase ale site-ului. Cum ar fi, nu se mai vede acea imagine verde care spunea sa pun intrebarea aici. Stie cineva cum rezolv chestia asta enervanta?

Răspuns Câştigător
| asko a răspuns:

Presupun ca ai mozilla cu adblock sau ceva de genul asta
in adblock poti sa ii dai disable pe site-ul tpu.ro de exemplu, open blocked content si acolo individual sa stergi acel filtru

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Spune ce browser folosesti

| asko a răspuns:

Cu placere, si eu am mai patit cu adblock asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Firefox folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza am rezolvat, multumesc, ca daca nu imi dadeai detaliile nu reuseam asko.