| SucDeGuava a întrebat:

Cum s-a sarbatorit anul trecut ziua de 1 Decembrie? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| captainwilmhosenfeld a răspuns:

Scuze ca te intreb dar tu de 1 decembrie sarbatoresti Craciunul? Macar cauta si tu pe google ce sarbatorim de 1 decembrie. El a intrebat ce s-a sarbatorit. De 1 decembrie ca in fiecare an sarbatorim Ziua NAtionala a Romaniei avand o parada militara fastoasa in mai multe orase ale tarii. Ca si anul asta la Arcul de Triumf a avut loc parada militara. Si in IAsi, Timisoara au avut loc parade.

2 răspunsuri:
| aLeXsNs a răspuns:

Normal ca Craciunulhee hee

| aLeXsNs a răspuns (pentru captainwilmhosenfeld):

Glumeam daca nu glumeam nu cred ca raspundeam cu ''hee hee ''. 1 decembrie este ziua natioanala a romaniei! doar ca ma prosteam si eu asteptam un vot '' amuzant ''. Doar nu ma consideri asa prost laughing

| captainwilmhosenfeld a răspuns (pentru aLeXsNs):

Scuze ca te intreb dar tu de 1 decembrie sarbatoresti Craciunul? Macar cauta si tu pe google ce sarbatorim de 1 decembrie. El a intrebat ce s-a sarbatorit. De 1 decembrie ca in fiecare an sarbatorim Ziua NAtionala a Romaniei avand o parada militara fastoasa in mai multe orase ale tarii. Ca si anul asta la Arcul de Triumf a avut loc parada militara. Si in IAsi, Timisoara au avut loc parade.