| AlecsaAl a întrebat:

Cum sa aleg o carte? fundita:*

Răspuns Câştigător
| AoiTori a răspuns:

Pai dupa preferintele de gen: fantastic, romantic... (cred ca la asta te referi, nu?)

3 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Ce treaba are fizica cu cititul? In fine, ca sa-ti raspund la intrebare, iti voi zice cum aleg eu o carte...Stiu ca nu e bine, dar prima oara ma uit la coperta, apoi la titlu. Daca titlul pare interesant, o rasfoiesc putin, citesc pe spatele copertii rezumatul, verific daca am bani s-o iau si o duc la casa.happy

| AlecsaAl explică:

Scuze dar raspunsul este inutil!

| AlecsaAl explică:

Da...dar aceasta intrebare o am la fizica! :d si domn' profesor ne-a intrebat cum sa alegem o cartebig grin