| Dyssy a întrebat:

Cum sa invat repede pentru o teza big grin ^^

Răspuns Câştigător
| Zuzu239 a răspuns:

Incearca sa folosesti pixuri colorate pentru a face rezumatul lectiilor.Citeste de multe ori si incearca sa renunti la televizor sau calculator in timp ce inveti. Daca este vorba de romana sau matematica, poti sa rezolvi exercitii care sa se bazeze pe ceea ce ai de invatat. Poti ruga pe cineva sa te asculte dupa ce ai terminat.Multa bafta la teza:*

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Înveţi constant tot timpul semestrului.

| valentingb a răspuns:

Inchizi pc-ul si deschizi caietul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie toata teoria de care ai nevoie, formulele si citeste-le pana iti intra in cap.

| Mihaela1100 a răspuns:

Nu ai cum sa inveti asa repede trebuiea sa fii atent/a tot semestrul eu semestrul trecut nu am invatat inainte de teza si am luat 10.

| Dyssy explică:

Ms muuuuuuult am dat teza si am luat 9, 25 din cauza ca nu am fost atenta la un ex. va multumesc happy