| FlorinAlex727737 a întrebat:

Cum sa o conving pe profa de mate sa ma treaca? Sunt clasa aVIa si faza e ca mai e putin si se inchiei mediile.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Roaga-o frumos sa te mai asculte inainte de incheierea mediei, sa vada ca esti interesat, ca iti pasa de materia ei. Dar binenteles trebuie sa te pregatesti putin pentru asta. Invata teoremele si formulele de calcul prescurtat.

| Edisor27 a răspuns:

Salut, ca sa o convingi sa te treaca pune burta pe carte si roag-o frumos sa te asculte, poate iti da o sansa. Succes!

| Corneanu_Iulian_1959 a răspuns:

Pune mâna și învață. Până acum ce ai făcut?