| Dianna_8523 a întrebat:

Cum se citeste corect Twilight? big grin "Tualait" sau "Tuilait"? big grin

Răspuns Câştigător
| just|breathe a răspuns:

Tuailait ...pe romanestesmug.

10 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Tualait in engleza.

| lololololol a răspuns:

Tuailait

| Raul a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor buna intrebarea asta... tuailaitlaughing)

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Tuailait.

| Dianna_8523 explică:

Mda.mersi de raspunsuri.eu auzisem pe cineva spunand Tuilait. si tocmai de asta intrebam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://say.expressivo.com/jeda7m7u

tuailait :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuailaitwinking desi am auzit niste persoane spunand Tuilit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tuailait

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca twilight se citeste "tuailait" cum ziceti voi aici, atunci twin de ce se citeste "tuin" si nu "tuain"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight se citeste corect tuailait.