| ρίтιкa a întrebat:

Cum se intocmeste un proces-verbal pentru seful clasei? ne.a dat ca tema la romana de facut un proces verbal in legatura cu alegirile sefului clasei va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Incheiat astazi la data de...(spui data de care ai nevoie), ora...(la fel si aici).
Eu (numele tau) imi exprim opinia in legatura cu conducerea clasei(spui clasa in care te afli) de catre d-sorul/ara (seful/sefa clasei).
Doresc ca (numele sefului/sefei clasei) sa ajunga sef/a al/a clasei deoarece(aici continui cu 2-3 argumente pentru care vrei tu ca X sa fie seful/a clasei)
Acest proces verbal a fost incheiat astazi(data) in exeplare originale.

P.S:era mult mai simplu daca votati happy