| zebroooi a întrebat:

Cum se va face admiterea pentru liceu 2011-2012?

7 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Pai nu prea se stie nimic anul trecut sau dat testarile acelea ca si anul acesta iar in 2012 habar nu am...

| MoNsTeR a răspuns:

@mihaela... tezele unice nu mai sunt de 2 ani...anul trecut a fost testarea nationala.pentru admitere 2011-2012 nu se stie. cel mai bine e sa astepti sa vezi la stiri.straight face. sti cum e in Romania. uite de ex cand eram a5-a se intra cu examen de capacitate in a6-a sin a7-a cu tezele unice si in a8-a am intrat cu 50% media anilor de gimnaziu 25%tezele unice si 25% testarea nationala din mai.asa ca nc nu e sigur in tara asta

| laurentiu_9256 a răspuns:

Scuze ca doar acum raspund in 3 ianuarie dar iti pot raspunde; se face in felul urmator:
-50%media claselor 5-8+50%media evaluiarilor nationale:2

Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey^^! Eu am auzit ca se va da testare nationala...gata cu tezele unicelaughingRamane de vazut...sincer sunt foarte nehotarati, si cred ca pot schimba cand vreau eilaughingadevarul e ca pot, dar nu putem noilaughing):X Kiss:X

| mihaela_7915 a răspuns:

Cred ca tot tezele unice... oricum vor aparea stiri pana atunci si vei afla.kiss

| jelerudariuspati a răspuns:

Nedia gnerala 5-8 + capacitatea : 2
crd