| TheGodfather007 a întrebat:

Cum sta treaba cu absentele pe clasa XI, daca am 34 pe primul semestru, din semestrul al 2 lea se iau de la 0 sau in continuare, ca daca se iau am incurcato sad

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se iau in continuare...ai grija, ai voie nunai 5 absente sa faci pe semestrul 2

| maria6 a răspuns:

Clasele superioare de liceu (a XI-a si a XII-a) nu sunt obligatorii, iar numarul de absente nemotivate nu trebuie sa fie mai mare de 40, altfel risti exmatricularea. Daca nu ai motivari pentru cele 34 de absente, du-te la scoala, ca e pacat sa te opresti acum din drum, cand mai ai un an si un semestru si termini liceul.