| Doub a întrebat:

Cum stati cu invatatul pentru bac? Va descurcati?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu-mi fac griji, la cum au fost subiectele de anul trecut, zici ca au fost facute pentru inapoiati psihic laughing

| Doub explică (pentru T0T):

laughing). Si totusi au picat o groaza bacul.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Asta spune ceva despre tineri. Asa cred eu

| Doub explică (pentru T0T):

Spune foarte mult.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Tu cum stai cu invatatul?

| Doub explică (pentru T0T):

Paaaai eu sunt a 11-alaughing. Mai am putin pana la bac, dar oricum in martie dam si noi simulari. Nu-mi fac griji.big grin

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Nici nu trebuiewinking Spor la invatat, oricum...Din cate vad esti la filologie. Iti trebuie memorie, in rest nu ai de ce sa ai probleme... Vrei sa te faci psiholog, avocat?

| Doub explică (pentru T0T):

Multumesc, la fel. Chiar nu stiu. Sunt foarte nehotarata. Tu te-ai hotarat?

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Am avut o ambitie la inceput sa ma fac profesor de matematica ca mama. Nu stiu daca o sa ajung acolo sau altundeva. Daca o sa ajung o sa ma fac cu dubla specializare, adica si pe informatica. Daca nu, ceva in programare. Nu prea am incredere ca o sa imi ating unele teluri. Acum am un nou hobby sa scriu. Mama si tata mereu axati pe partea reala s-au si mirat. Acum ma intreb cum ar fi fost daca as fi mers pe uman...Adica si la istorie eram foarte bun, si profa mea de istorie din generala imi spunea ca sunt foarte bun pe partea asta umana dar nu ma cunostea cum sunt si pe real. Dar am zis ca e mai banos asa daca merg pe real si ca am mai multe posibilitati. Acum habar nu am ce mi-ar placea mai mult sa fac. Oricum de aici pot sa ma duc la orice facultate dar si aici sunt foarte nehotarat ce sa aleg. Si e tarziu trebuia sa fiu mai hotarat ca si multi profesori imi spun ca "specific tinerilor din ziua de azi", adica multi habar nu avem ce vrem sa facem, ce ne-ar placea. Oricum parca acum sunt mai nehotarat chiar decat eram cand am inceput liceul. Trec si printr-o stare mai ciudata poate si asta e o consecinta a dezinteresului meu. Oricum nu conteaza asta laughing Merci pentru funda...

| Doub explică (pentru T0T):

Mi-a placut partea cu " zici ca au fost facute pentru inapoiati psihic".winking

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Am luat si eu vorba profei de chimie...

| Doub explică (pentru T0T):

laughing).

| Doub explică (pentru T0T):

Hmm..semeni ciudat de tare cu cineva. In felul de a gandi.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Serios? laughing Nu ma mir sunt un tip destul de comun. De fapt asta e prima impresiewinking

| Doub explică (pentru T0T):

Nu. Asta se si ideea ca nu esti un "tip destul de comun". Creepy.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Nu stiu cum s-o i-au...Ok atunci sunt ciudat laughing

| Doub explică (pentru T0T):

Nu, nu tu esti ciudat. Situatia e ciudata.winking

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Stai linistita am inteles la ce te-ai referit laughing Dar daca nu sunt comun(normal) atunci sunt anormal adica ciudat laughing Gresesc?

| Doub explică (pentru T0T):

Nu, nu gresesti. A fi ciudat nu e un lucru rau.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Stiuwinking

| Doub explică (pentru T0T):

Deci, ex."Horror" ce mai faci?

| T0T a răspuns (pentru Doub):

A?

| Doub explică (pentru T0T):

Scuze, ti-am spus ca semeni cu cineva foarte tarelaughing.

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Si tu esti un pic creepy. E un complimentwinking

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Ok am exagerat creepy nu chiar. laughing Strange.

| Doub explică (pentru T0T):

Stiusmug. Multumesc. Deci..imi spui cine esti?laughing Stiu ca suna ciudat, dar ti-am spus semeni foarte tare cu cineva. Am dubii in privinta talaughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Zău? laughing

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Serioss?laughing). Zi tu de nu seamanalaughing)

| T0T a răspuns (pentru Doub):

De ce vrei sa ma cunosti?

| Doub explică (pentru T0T):

Ti-am spus ca semeni foarte mult cu cineva si mi se pare foarte ciudata situatia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu-mi pot da seama.Tu-l cunoșteai mai bine...

| T0T a răspuns (pentru Doub):

Ok sunt out laughing Si mie mi se pare putin ciudat. Mi-a facut placere sa te ajut asta daca te-am ajutat cumva desigur! Bye bye laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Totuși, Doub, nu-i el, n-are cum sa fie el.I-am sugerat sa-și facă alt cont ca să remediați problema dar n-a vrut deci...

| Doub explică (pentru T0T):

Horror, bine ai revenitwinking.

| Doub explică (pentru anonim_4396):

El elaughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Bravo! Uite ce fericită e!

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Fericita? Mai degraba mandra de mine ca mi-am dat seamawinking.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba ca e fericita. Dar e un fel de Julieta si acel Romeo se pare ca a cam lasat-o si acum crede ca eu sunt. Imi place sa fac oamenii fericiti nu ma intelege gresit, dar oricum mai devreme sau mai tarziu isi va da seama ca nu sunt cine crede ea si se va simti ciudat. Daca vreti mai multe informatii am mai folosit TPU acum mai mult timp cu un cont numit "Preotul". Am fost suspendat pentru ca am pus imaginea patriarhului, adia cred ca d-aia. Eh nu conteazawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Eh, da, acum mă simt cam nasol...m-a fraierit

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

LOL! Happy end...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok...

| Doub explică (pentru T0T):

"...se pare ca a cam lasat-o"-laughing))rolling on the floor)))). Stai linistit nu o sa ma simt deloc ciudat daca nu esti tu. Nu, nu vreau mai multe informatii. Deci, ia spune mai Horror, ce mai faci?

| Doub explică (pentru anonim_4396):

Mno, nu, nu e "happy end"laughing)

| Doub explică (pentru T0T):

Haide mai, nici macar tu nu crezi ce zicilaughing).

55 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

E prea repede să mă gândesc la asta
Sunt genul care lasă totul pe ultima sută de metri, dar evident, dacă vreau să iau o notă bună la bac va trebui să trec peste acest obicei prost.
Eu dau bacul din română, mate și geografie.
La română nu e mare chestie, puțin mai greu cu subiectul 3, în rest e ok.
La geografie e destul de logic. Dacă ai învățat logic, cu harta în față și ai puțină memorie vizuală, poți să consideri că ai luat minim 6.
La mate e cel mai greu. Dar sper să mă descurc.

| Doub explică (pentru LoveSleep):

"E prea repede să mă gândesc la asta"-Eu sunt a 11-a si ma gandesc la asta.big grin
"Sunt genul care lasă totul pe ultima sută de metri"-Exact "problema" asta o am si eu, dar oricum nu-mi fac griji.
Hm..eu dau la romana, istorie si probabil psihologie sau economie.
Pai ce pot sa spun..multa bafta!winking

| LoveSleep a răspuns (pentru Doub):

Hmm, psihologie, vreau și eu!

Multă baftă de asemenea!

| Doub explică (pentru LoveSleep):

Multumesc, oricum eu mai am pana dau.smug

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Am emoții pentru bac. Mai am doar câțiva ani!

| Doub explică (pentru xXsweetgirl99Xx):

Cati mai ai?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru Doub):

Am, am

| MaliciousDeath a răspuns:

Suntem timizi amandoi.:c Stam unul langa altul si totusi nu ne vorbim.

| Doub explică (pentru MaliciousDeath):

Oohh.(0_0) ce trist..Imi pare rau pentru tine, asta adica pentru voi.sad Sper sa va impacati!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Doub):

D-dar nu ne-am certat.Adevarul e ca sora lui, Admiterea, tocmai ne-a oferit putin timp singuri s-si doar ce incepem sa ne obisnuim unul cu altul.Pare de treaba

| Doub explică (pentru MaliciousDeath):

Hmm.E foarte de treaba.winking

| Ghknn a răspuns:

Da.