| anonim_4396 a întrebat:

Se pregateste cineva de aici pentru Medicina la Cluj?
Cum stati cu invatatul? happy

9 răspunsuri:
| x3Clover a răspuns:

Eu vreau la drept, oricum bafta

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Dwa, fratemiu' e la Iuliu Hatieganu la Cluj pentru facultatea de farmaciewinkingwinking medicina e mai usoara ca farmacia, putin, da trebuie sa inveti zi de zi si sa depasesti ora 00winking ca sa ai rezultate bune gen 8 9 10 big grin

| Alexander5 a răspuns:

Ma pregatesc pentru Bucuresti big grin. Stau destul de bine cu invatatul, dar in ultimul timp m-am axat pe chimie mai mult.

| Alexander5 a răspuns:

Tu cum stai cu invatatul?

| anonim_4396 explică (pentru Alexander5):

Bine, sper.
Materia o stiu foarte bine, dar totusi testele tot reusesc sa ma mai fenteze din cand in cand.
Si eu m-am axat mai mult pe chimie in ultimul timp. Parca nu pot invata calumea la amandoua in paralel.
De fapt, acum cred ca ma si duc sa ma apuc de recuperat un pic la bio.
Iti doresc succes happy

| dbem a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi s-a parut irelevanta intrebarea atunci. Daca te interesa intrebai ceva de genu: care este ultima medie, cate locuri sunt, cum se calculeaza media ect.

| anonim_4396 explică (pentru dbem):

Chestii de genul care e ultima nota (intrarea e pe baza de examen, nu medie) si cate locuri sunt, alte reguli si informatii poti gasi pe site-ul facultatii. Ideea era, dupa cum si zice intrebarea, sa vad cum sunt altii care se pregatesc.

| dbem a răspuns:

Deci. ai pus intrebarea asta doar pentru a te intreba cineva cum stai tu. MAI IESI PE AFARA

| anonim_4396 explică (pentru dbem):

De fapt, am pus intrebarea pentru ca am putin impresia ca sunt in urma si voiam sa vad ce zic altii, mai ales ca nu stiu multi care sa mearga acolo. Nu urmaream sa fiu intrebata, deoarece sunt satula de intrebarile de genul asta. Dar din moment e a intrebat, merita sa primeasca un raspuns.
Totusi, fiecare are dreptul sa se exprime dupa pofta inimii, asa ca simte-te liber sa postezi raspunsuri inutile in continuare.