| HelloImJosephine a întrebat:

Cum sunt profesorii de la liceul Vasile Alecsandri din Bacau? Dar de la Vranceanu?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai media pe care o spui, nu vad de ce ar conta. Mentine-te pe aceasta linie.

| HelloImJosephine explică (pentru darrio2007):

Da,media mea e 9, 23, as putea intra la ambele. Parca as vrea la Vranceanu, insa mi e frica sa nu fie un liceu 'de fite' cu profesori rai si stricti.

| darrio2007 a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Nu pot spune mai mult pentru ca nu cunosc profesorii. Mai asteapta raspunsuri de la cei care stiu mai multe. Succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt tineri si frumosi, pe care îi vrei?

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu iti face griji,
toti profesorii de la la liceele alea folosesc prezervativul big grin

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Mâ gândesc că sunt de treabă. happy Funda? big grin

| random1620 a răspuns:

Nu ai si tu prieteni/colegi care se vor duce si ei acolo sau care s-au dus? De ce nu-i intrebi pe ei?

| HelloImJosephine explică (pentru random1620):

Nu stiu pe nimeni de acolo

| random1620 a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Ma refeream de la tine din clasa sau scoala

| HelloImJosephine explică (pentru random1620):

Nu merge nimeni acolo, din cate stiu

| random1620 a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Totusi ar trebui sa intrebi. Poate au cunostinte (rude sau alti prieteni). Chiar ar trebui sa intrebi

| HelloImJosephine explică (pentru random1620):

Incerc sa intreb, dar n am gasit unde s

| random1620 a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Ma gandesc ca si eu sunt in aceeasi situatie ca tine si poate au mai intrebat. Si presupun ca nu esti singurul/singura din clasa cu medie mare