| AdrianaBacescu a întrebat:

Cum va fi anul acesta la Bacalaureat. Va fi usor sau greu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai greu ca anul trecut!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Va fi cel mai ușor bac din ultimii 12 ani.

| johnnny123 a răspuns:

Să nu-mi spui că urmează să dai bacul, când tu îți petreci 16 ore pe zi uitându-te la toate prostiile de filme și emisiuni imaginabile.

| siriusblack98 a răspuns:

Stii care e chestia? Daca la sfarsit de luna ar fi dat admina premii in bani pentru implicarea fiecaruia, chiar intelegeam. Dar asa pe mocangeala nu vad disperarea asta de a crea noi conturi si a oferi raspunsuri pe banda rulanta. Adica eu inteleg ca are mult timp liber dar si-a gasit un mod foarte prost de a-l pierde si lipsit de beneficii. Daca ar fi stat toata ziua pe TPU si oferea multe raspunsuri gandite de el si erau cat de cat ok, chiar nu aveai ce sa-i zici omului, statea pe banii si timpul lui pana la urma si ajuta pe cine putea dar asa sa oferi sute de raspunsuri zilnic facute de AI nu inteleg efectiv rostul, nu se ajuta nici pe el si nici pe ceilalti.