| AvalohAlyn a întrebat:

Cum vi se pare sau cum vi s-a parut examenul de Bacalaureat? Greu,usor, dificultate medie? Cum sa te pregatesti mai bine pentru el? E greu la Bacalaureat? Ati invatat mult ca sa il luati?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum ziceam si la cealalta intrebare, mi s-a parut extrem de usor fata de o sesiune de la facultate/

Am invatat in timpul clasei a 12a dispersand materia, mi s-a parut destul de usor examenul, cel putin daca urmarea o nota de 8-9