| lorycool a întrebat:

Cum vi s-a parut examenul la limba si literatura romanahappy? cat credeti ca luati?

4 răspunsuri:
| lorycool explică:

Am scris c)subiectiva. sper ca e corect!happy dar tu ce ai scris?

| Renes a răspuns:

Am greşit aia cu a, b şi c. eh, la ex 4 am mai greşit, iau doar jumătate din punctaj, atât, sper ca la compuneri să fie corect, tu ce ai scris : a b sau c? :d

| lextar113 a răspuns:

Buna!,sincer,a fost foarte usor, doar ca m-am incurcat putin la gramatica la ma.Era pronume reflexiv si l-am luat personal, iar la cuvintele trebuia sa mai scriu genitival, in rest am facut tot, tie cum ti s-a parut?big grin:*pup

| lextar113 a răspuns:

Subiectiva era corect