| anyysweet a întrebat:

Cum a fost Examenul National la limba si literatura romana? cat credeti ca luati uitandu-va pe barem? http://image.stirileprotv.ro/media/document/60587749.pdf

5 răspunsuri:
| Dazzzie a răspuns:

9,50 daca nu'mi mai scade undeva, insa nu cred, eu sper sa iau nota asta laughing) tuuuuu?

| anyysweet explică (pentru Dazzzie):

Pai eu acum am trecut a 8 a si vreau si eu parerile voastre big grin

| Dazzzie a răspuns (pentru anyysweet):

Eh.a fost usor, pacat ca a fost mare scandal in privinta unui exericitiu! De unde esti?big grin

| aNoNN1m a răspuns:

A fost super simplu sper undeva la un 9 si cevahappy