| rockveion a întrebat:

Cum vi s-a parut in general examenul de la sfarsitul clasei a 8-a?

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu chiar atat de greu pe cat ma asteptam (dar asta a fost acum 2 ani)

| purplerainbow a răspuns:

Buna! Eu ti-as raspunde cum au fost examenele, dar inca nu le-am dat, dar nici nu vreau sa vina! Sper ca nu sunt asa de grele cum mi le imaginez. Oricum noroc si tie daca esti clasa a opta.

| Pinxiee a răspuns:

Usor,mai ales la lb.romana,numai ai grija la compuneri deoarece se scade mult la greselile de ortografie.
La matematica, daca stii este usor, banuiesc big grin

Bafta!

| just1puya a răspuns:

Foarte usor...