| DestinyDD a întrebat:

Cum vi s-a parut proba de limba si literatura romana la bac de anul acesta. A fost greu? Argumentati.

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nici grea, nici usoara.Solicitanta.

| Betty18 a răspuns:

Nu ma asteptam s apice caracterizarea personajului din drama.a fost aiurea...primele 2 parti nu mi s-au parut aiurea, cred ca m-am descurcat. acum cum iti puncteaza explicatiile...la a3a parte am scris doar o pagina jumate.

| andre3a92 a răspuns:

Nu prea bine,avand in vedere ca jumatate din liceul meu l-a caracterizat pe stefan gheorghidiu din ultima noapte,ceea ce nu e corect,pentru ca nu ap dramaturgiei, si nu numai, si in multe alte licee s-a facut aceeasi confuzie.insa per total a fost ok, mai greu decat anul trecut, dar ok.doar timpul prea scurt:d