| Marian1111 a întrebat:

Cum vi s-au parut evaluarile nationale de anul acesta, ce note ati luat?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Eu sunt de părere că au fost destul de uşoare, şi că odată ce eşti pregătit, nu ai de ce să îţi faci probleme. Eu am luat la matematică 10 şi la română 9.40, din cauza unei greşeli de neatenţie.

4 răspunsuri:
| AnnAnne a răspuns:

Ambele usoare, dar cum nu le am cu matematica...
mate- 8.60
romana- 9.70

Media-9.15

| TeoPT a răspuns:

La română mi s-a părut așa și așa, iar la mate ușor.
Română 9, 55 (luam 9, 85 dar neatenția costă big grin). Mate 10.

Cum spune @Ray, dacă te pregătești, nimic nu ți se pare prea greu. Este doar o evaluare națională, de nivel mediu.

Baftă

| florinflorin14 a răspuns:

Ce sa spun... a fost bine daca ai invatat
ele nu erau grele. la romana cel putin pentru mine a fost usor (am luat 9, 05)
la mate a fost mai greu am luat doar 8 dar, in general a fost bine
funda? big grin

| Laury_9401 a răspuns:

Au fost usoare, dar neatentia costa...am luat 10 la mate si 9.60 la romana(nu prea le am cu romana)