| Luisa20 a întrebat:

Heeei big grin Ce note ati luat la evaluarile nationale? (clasa a8-a) happy

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Heeei, la română 7.30
La mate 8.10
Sunt cam analfabet de aia am luat 7.30 la română, glumescwinking

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing ok sunt destul ok notele big grin intri la liceul dorit?winking

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Da :3

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

Atunci e ok big grin felicitari :3 happy

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Bună laughing mersi.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing Buna tongue cu placere

33 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Romana: 9,85
Mate: 9,50

| Luisa20 explică (pentru KamaSutra):

Ooo felicitari big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru Luisa20):

Mersi

| Valenziana a răspuns:

Oribil. 9,70 romana si 9, 00 la mate. Zic oribil pentru ca putea fi 10, 00 si 9, 50 daca la romana nu faceam atatea taieturi si la mate nu ma grabeam si citeam atenta problemele. Iar acum mor de ciuda si mi frica ca nu voi intra unde vreau.

| Luisa20 explică (pentru Valenziana):

Va fi bine...nici eu nu stiu daca voi intra unde vreau, dar sunt optimista big grin

| Valenziana a răspuns (pentru Luisa20):

Eh, problema e ca eu sunt de obicei e o persoana foarte negativista laughing

| Luisa20 explică (pentru Valenziana):

laughing Pai nu mai fi... tongue totul va fi bine(mai mult sau mai putin...dar va fi bine laughing )

| raMLesS a răspuns (pentru Valenziana):

Lasă-te oricum nu te crede nimeni, suge-o. Nici 6 nu ai luat şi zici de 9.

| Valenziana a răspuns (pentru raMLesS):

Cineva s-a ofticaaaat. Ce pacat.

| Valenziana a răspuns (pentru Luisa20):

Mai vedem laughing. Adica nu pot creste mediile cu mai mult de 20 sutimi nu?

| raMLesS a răspuns (pentru Valenziana):

Nu m-am ofticat, dar mai mult de 12 ani nu ai, asa faceam si eu la 11-12 minteam pe unii ca am 10 pe linie si tata e cosmonaut laughing.Nu am pentru ce sa ma oftic e doar o nota si am intrat unde voiam, si oricum esti un copil de 12 ani. n-am ce sa-ti cer. Cand oi avea tu 15 ani sa ma contactezi.

| Valenziana a răspuns (pentru raMLesS):

Am zis eu ca am 10 pe linie? laughing As vrea eu. Chiar nu imi pasa daca ma crezi sau nu ca doar nu tie ti-am dat raspunsul initial tongue. iar ca ai intrat unde ai vrut, ma gandesc ca zici de profesionala nu?

| raMLesS a răspuns (pentru Valenziana):

Mda rolling on the floor.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

Si chiar daca minte... care e problema ta? Bine ca poate! Si tu de unde sti ca are 12 ani? De unde sti ca minte? Nu ai dovezi asa ca nu mai judeca oamenii dupa cum par ci dupa cum sunt!

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Oawww, ce sfat intelept, multumesc voi tine cont =)))))
Lasa-ma sa fumez in linistee.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing) Bine boss hai ca te las laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Cum poţi să spui aşa ceva? Vrei să "mă laşi" gravid? Nesimţito laughing.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing) Tu nu esti normal laughing Dar totusi... de ce nu? laughing)

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

E lasă că te las eu pe tine O.o. o.O vreau şi eu savarina mi-am mi-am laughing.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing) Dar eu nu vreau sa ma lasi tu pe mine! Vreau sa te las eu pe tine laughing)
Savarina?! ♥ Unde?

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Nu ai cum să mă laşi laughing. Doar să-mi dai drumu. laughing Vreau sa te las da-mi savarina mi-am mi-am laughing.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

laughing) hai sa o iei, nebunule! laughing

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

O.o deci mi-o dai? laughing Ştii să faci oral da? M-i s-a sculat rolling on the floor)!

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

rolling on the floor) Moor laughing gata ca ma doare burta de la atata ras laughing)

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Te doare burta? Hmm. asta nu-i bine, cred că eşti gravidă, bea lapte de găină şi iti trece rolling on the floor

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

rolling on the floor)) tu nu esti normal laughing ma doare burta de la ras laughing bea tu lapte de gaina laughing)

| raMLesS a răspuns (pentru Luisa20):

Eşti gravidă fatoo de aia te doare burta, bea lapte de câine şi moare fătul.

| Luisa20 explică (pentru raMLesS):

De la gaina ai trecut la caine? laughing