| LovelyButterfly93 a întrebat:

Cum vi se pare Colegiul National Sfantul Sava Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| junk1sta a răspuns:

E cel mai bun liceu din Bucuresti de ani buni, se intra in fiecare an cu cea mai mare medie (peste 9, 40). Imediat dupa el sunt Gheorghe Lazar, Viteazu si Vianu.

4 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Pai se intra cu cea mai mare medie din tara, inseamna ca este foarte bunwinking
Succes!

| vali1985 a răspuns:

Bun.

| Criistyanna a răspuns:

Acolo vrea sa dea un prieten de-al meu Tin sa mentionez k este in top 10 pe primul loc la categoria cele mai bune licee din Bucuresti. Prietenul meu are media 10 Curat. Deci iti trebuie carte nene nu gluma laughing
Dai funda?

| dreamnow a răspuns:

Deci acolo vreau si eu dar nu toata lumea este pentru acest liceu din moment ce este de top si se face multa carte. Profesorii sunt foarte buni dar au si pretentii destul de mari asa ca este si concurenta foarte mare.