| anonim_4396 a întrebat:

Cum vor incepe sudentii facultatea sau depinde de fiecare-n parte!? Eu din ce am inteles acest ministru nu mai vrea acest online! Vreau o lamurire!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate da acum un raspuns sigur si corect.
Cum vor incepe cursurile va depinde de situatia pandemiei si de ce va hotari fiecare institutie de invatamant superior.
Deocamdata, din ce se discuta, este posibil sa fie cursuri fizice, ramane de vazut ce va fi la inceputul anului universitar.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Cred că diferă de la o facultate la alta. Sora mea, care va începe primul an la facultatea de "Studii Europene", începe în 26 septembrie. Alte facultăți încep la 4 octombrie și tot așa. Vezi pe site-ul facultății când încep cursurile la facultatea ta.