| tzuki a întrebat:

Da cineva bac la logica si argumentare, proba E? happy

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

N-ai de ce sa asculti de diriginta ta, tu dai la ce simti tu ca te pricepi mai bine, la ce ai tu chemare.Eu de exemplu dau la psihologie si restul din clasa(toti) dau la geografie.Subiecte gasesti aici:

http://www.calificativ.ro/......23936.html

| Alina0491 a răspuns:

Am dat eu. A fosst super ok ( am luat 10 ) daca inveti de la inceput o sa intelegi totul perfect. Diriginta mea fiind de geogra ne-a infricat cu logica dar noi tot la logica ne-am inscris si iti spun ca si profa de filosofie a fost super ca ea ne-a invatat tot ( logica am facut doar intr-a 9-a sad ).

| tzuki explică:

Si diriginta mea spune la fel, dar mi se pare mai usoara logica decat geografia. stii cumva unde as putea gasi raspunsuri la variantele din anii trecuti?

| tzuki explică:

Buun...hee hee si ce facem cu bacul 2011?