| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai avea trei maini, nu doar doua, ce ai face cu a treia?

Răspuns Câştigător
| dudu_4306 a răspuns:

Ai prea mult timp liber. Citeste o carte sau ceva si nu te mai gandi la prostii.

12 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Cu doua maini scriu la tastatura... Cu a treia m-as inchina cand as citi anumite intrebari sau raspunsuri!

assiris
| assiris a răspuns:

Cu a treia ti-as da o palma la fund sa ti se urce mintea la cap. Cred ca adminii ar trebui sa faca un loc pentru depozitarea intrebarilor de tipul: de ce stropii de ploaie cad in jos si nu invers?

| Swabia a răspuns:

rolling on the floor...as folosi`o la ceva special! .Cum ar fi...sa-ti culeg firele albe din par...[Probabil ca ti-au iesit multe pana te-ai gandit la intrebarea asta!]winking

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

As tine-o in buzunar si as folosi-o atunci cand imi oboseste una dintre celelalte maini. Sau chiar mi-ar folosi atunci cand ma tai din greseala la un deget sau mana.

| Delia 75 a răspuns:

Daca as avea trei maini? ...nu, nu pot sa ma gindesc ca ar fi posibil? de unde ti a venit ideea ...noi suntem asa cu ne a lasat Dumnezeu si nu vreau sa ma gindesc la alceva

| crisa a răspuns:

Exact ce ai face cu una din celelalte doua!winking

| miha2010 a răspuns:

Mai, mai dar ce mai fac unii oamenii din lipsa de ocupatie nu ai sa vezi asa ceva! Trei maini!

| anarhistor a răspuns:

Poi daca ai avea trei masini, le-ai cumpara pe toate la fel si ai putea sa schimbi la infinit piese intre ele si asa ai avea tot timpul aceeasi masina toata viata ta.

Aaaaa...scuze....acuma vad ca ai intrebat de maini nu de masini....ye right... happytongue

| irina40 a răspuns:

Daca as avea trei maini...probabil as avea si doua creiere! ...he-he!

| mihalitza a răspuns:

Nu as face ceva special, as folosi-o la fel ca si pe celelalte doua; ar fi insa foarte folositoare:de multe ori mai ai nevoie de cineva doar sa tina ceva in timp ce tu lucrezi cu doua miini!

| mariazet45 a răspuns:

N-ar trebui sa folosesc nici o mana sa iti trimit raspuns la intrebare, dar ma gandesc ca tu ai nevoie de inca un creier ca asta nu l-ai prea folosit si s-a atrofiat. Cred ca nici cu a treia mana nu ai ca face ca tu nu faci nimic nici cu celelalte doua daca ai timp sa gandesti asa anomalii.

| volt a răspuns:

As taia-o